*

Sociaal netwerk voor rijke mensen krijgt een miljoen | Het Financieele Dagblad
Inloggen
E-mailadres
Wachtwoord
Onthoud mij
Inloggen
 
archief

Sociaal netwerk voor rijke mensen krijgt een miljoen

Jorge Groen
Wednesday 03 December 2008, 14:11
update: Monday 18 July 2011, 16:48
Email-a-Friend
Naam ontvanger
E-mail ontvanger
Naam verzender
E-mail verzender
 
De Amerikaan Frank DeRose, eigenaar van het private-equity-bedrijf Furrata Capital, investeert $ 1 mln in wat de nieuwe Hyves voor miljonairs moet worden.

Volgens Frank DeRose (46), die zijn carri& egrave;re begon bij Goldman Sachs, verschilt de in september dit jaar gelanceerde website TotalPrestige.com wezenlijk van andere netwerksites als Linkedin en Hyves. Het accent ligt op het sluiten van zakelijke overeenkomsten en niet op het vastleggen van contacten.& nbsp;

Total Prestige telt 650 gebruikers, waaronder Europese royalty, rijke soapies en oliemiljonairs uit Saoedi-Arabi& euml;. Miljonair Frank DeRose, zelf ook lid, wil dat aantal uitbreiden door een onlangs verworven database met 50.000 vermogende leden aan de website te koppelen. Leden kunnen zich niet aanmelden, maar worden uitgenodigd.

DeRose heeft grote plannen met Total Prestige, waaronder gala& rsquo;s, kantoren wereldwijd en een tijdschrift voor de leden. Het is overigens niet de eerste community voor miljonairs. A Small World, met Tiger Woods en Ivanka Trump als leden, en Diamond Lounge richten zich ook op rijke mensen.

Reacties

Ingelogd als *Naam*
Ik ga akkoord met de spelregels en het privacybeleid van FD.nl
Nog x karakters beschikbaar

Om te kunnen reageren op artikelen dient u ingelogd te zijn.

Inloggen
Wachtwoord vergeten?

Nog geen abonnee? Registreer gratis of bekijk onze abonnementen.

Gratis registreren
  • Gratis 1 week het FD in de bus
  • Gratis 1 week het FD digitaal
  • Gratis 1 week onbeperkt FD.nl