*

Internet-ondernemer van het jaar | Het Financieele Dagblad
Inloggen
E-mailadres
Wachtwoord
Onthoud mij
Inloggen
 
archief

Internet-ondernemer van het jaar

Monday 15 December 2008, 15:55
update: Sunday 17 July 2011, 15:45
Email-a-Friend
Naam ontvanger
E-mail ontvanger
Naam verzender
E-mail verzender
 
10684566.jpg
Jeroen van der Schenk (34), directeur eigenaar van Garageselect.nl, is door het blad Emerce uitverkoren tot internet-ondernemer van het jaar.

Lezers van Emerce en bezoekers van verschillende gespecialiseerde websites brachten de meeste stemmen op Van der Schenk uit. De Utrechtse ondernmer concurreerde met 24 andere genomineerden waaronder TomTom, UPC, Wehkamp, Vodafone en Kleertjes.com.

Garageselect.nl is in 2006 begonnen om consumenten en garages bij elkaar te brengen. Mensen kunnen online een afspraak maken bij de garage van hun keuze voor een onderhoudsbeurt en een APK-keuring. Dat is op zich niet zo revolutionair, aldus Van der Schenk. & lsquo;Belangrijker is dat mensen ook kunnen zien hoe andere klanten de desbetreffende garage hebben beoordeeld. Die beoordelingen komen doelbewust binnen via een andere website, Garagereview.nl.& rsquo;

Man van het Jaar

Waarom de internet-scene juist hem gekozen heeft tot E-commerce Man van het Jaar weet hij niet. & lsquo;Ik heb nog geen terugkoppeling van Emerce gehad.& rsquo;

Bij Garageselect zijn 700 garages aangesloten. Bij de organisatie werkt nu iemand voor 0,1 fte. & lsquo;Wij zijn absoluut winstgevend,& rsquo;aldus Van der Schenk. & lsquo;Dat komt omdat de hele organisatie door 0,1 fte wordt gerund. Alles is geautomatiseerd, tot en met de facturering.& rsquo;

& lsquo;Bescheiden& rsquo; abonnementsgeld

Garages betalen een & lsquo;bescheiden& rsquo; abonnementsgeld aan Garageselect en een deel van de opbrengsten die zij dankzij de website verdienen.

Al het nieuws voor ondernemers op fd.nl/entrepreneur

Reacties

Ingelogd als *Naam*
Ik ga akkoord met de spelregels en het privacybeleid van FD.nl
Nog x karakters beschikbaar

Om te kunnen reageren op artikelen dient u ingelogd te zijn.

Inloggen
Wachtwoord vergeten?

Nog geen abonnee? Registreer gratis of bekijk onze abonnementen.

Gratis registreren
  • Gratis 1 week het FD in de bus
  • Gratis 1 week het FD digitaal
  • Gratis 1 week onbeperkt FD.nl