*

Werknemers Carlsberg staken om bier tijdens werk | Het Financieele Dagblad
Inloggen
E-mailadres
Wachtwoord
Onthoud mij
Inloggen
 
archief

Werknemers Carlsberg staken om bier tijdens werk

Friday 09 April 2010, 10:20
update: Saturday 02 July 2011, 07:25
Email-a-Friend
Naam ontvanger
E-mail ontvanger
Naam verzender
E-mail verzender
 
14583437.jpg
Het personeel van de Deense bierproducent Carlsberg heeft het werk neergelegd. Reden: er mag geen bier meer worden gedronken tijdens het werk.

Dat meldt de NOS. Het personeel van de brouwer kon tot& nbsp;voor kort& nbsp;de hele dag gratis een biertje pakken. De enige regel was dat de werknemers niet dronken mochten zijn.

Op allerlei plekken in het bedrijf stonden koelkasten gevuld met bier, maar de directie besloot de regels aan te scherpen. Per 1 april mag nu alleen nog een biertje worden gedronken in de pauze. De bedrijfsleiding zegt te streven naar een maatschappelijk aanvaardbaar alcoholbeleid.

Vrachtwagenchauffeurs

Ook vrachtwagenchauffeurs van Carlsberg doen mee aan de staking, al geldt de nieuwe regel niet voor hen. Zij mogen per dag drie biertjes drinken in hun truck.

Reacties

Ingelogd als *Naam*
Ik ga akkoord met de spelregels en het privacybeleid van FD.nl
Nog x karakters beschikbaar

Om te kunnen reageren op artikelen dient u ingelogd te zijn.

Inloggen
Wachtwoord vergeten?

Nog geen abonnee? Registreer gratis of bekijk onze abonnementen.

Gratis registreren
  • Gratis 1 week het FD in de bus
  • Gratis 1 week het FD digitaal
  • Gratis 1 week onbeperkt FD.nl