Begin maart dit jaar werd bevestigd dat Shell interesse heeft in de overname van de activiteien van Arrow, dat zich bezig houdt met de ontwikkeling van aardgas uit steenkolen. Shell zet steeds meer in op gas ten faveure van olie en is in Australië bovendien bezig met de bouw van een terminal waar gas vloeibaar gemaakt kan worden, zodat het geschikt is& nbsp;voor export.
Bij dat project trekt Shell ook samen op met PetroChina. De Chinezen nemen net als Shell 50% voor hun rekening van de som die voor de activiteiten van Arrow neergeteld moet worden.
Federale goedkeuring
Een federaal hof in Australië moet de verkoop van de activiteiten van Arrow nu nog goedkeuren. Op 29 juli vindt een hoorzitting& nbsp;voor& nbsp;dit hof& nbsp;plaats.
De activiteiten van Arrow Energy die niet verkocht worden gaan over in een nieuw op te zetten bedrijf, dat Dart Energy gaat heten. Daar zitten buitenlandse bezitteingen van Arrow bij en belangen in andere Australische bedrijven.
Reacties
Om te kunnen reageren op artikelen dient u ingelogd te zijn.
Nog geen abonnee? Registreer gratis of bekijk onze abonnementen.