Inloggen
E-mailadres
Wachtwoord
Onthoud mij
Inloggen
 
archief

'Japanse interesse in Organon'

Saturday 04 September 2010, 10:30
update: Thursday 30 June 2011, 01:09
Email-a-Friend
Naam ontvanger
E-mail ontvanger
Naam verzender
E-mail verzender
 
17102108.jpg
Japanse farmaceutische bedrijven hebben interesse in een overname van Organon uit Oss. Er zijn ook twee Nederlandse initiatieven om het bedrijf van sluiting te redden.

Dat schrijft vandaag het Brabants Dagblad.

Volgens de krant zou er al contact geweest zijn tussen Hans Kortlever, regionaal directeur van Merck Europa (MSD), en een Japans concern. MSD Organon wil dit niet bevestigen, maar erkent dat er geïnteresseerden zijn.

Nederlandse plannen

Naast de Japanse interesse zouden er ook twee Nederlandse initiatieven zijn, beide gesteund door een equityfonds. Een daarvan zou volgende week al de plannen presenteren bij de provincie Brabant en om de tafel gaan zitten met de Amerikaanse topman van MSD, Richard Clarck.

MSD heeft op 8 juli de sluiting aangekondigd van de afdeling onderzoek en ontwikkeling in Oss en de reorganisatie van de productie. Organon heeft tot eind dit jaar de tijd om goede partijen te vinden voor een doorstart.

Trefwoorden:

Reacties

Ingelogd als *Naam*
Ik ga akkoord met de spelregels en het privacybeleid van FD.nl
Nog x karakters beschikbaar

Om te kunnen reageren op artikelen dient u ingelogd te zijn.

Inloggen
Wachtwoord vergeten?

Nog geen abonnee? Registreer gratis of bekijk onze abonnementen.

Gratis registreren
  • gratis 3x FD Weekend op zaterdag
  • onbeperkt koersinformatie
  • 10 FD.nl artikelen per maand