*

Scheringa kondigt terugkeer als bankier aan | Het Financieele Dagblad
Inloggen
E-mailadres
Wachtwoord
Onthoud mij
Inloggen
 
archief

Scheringa kondigt terugkeer als bankier aan

Saturday 04 September 2010, 09:45
update: Thursday 30 June 2011, 23:25
Email-a-Friend
Naam ontvanger
E-mail ontvanger
Naam verzender
E-mail verzender
 
14398684.jpg
De voormalige topman van DSB, Dirk Scheringa, keert naar eigen zeggen terug als bankier. Hij is gevraagd een internetbank op te richten. Ook gaat hij DNB aanklagen.

Scheringa deed zijn uitspraken in een interview met De Telegraaf. Volgende week verschijnt een boek van Scheringa over zijn vergane imperium, Project Homerus.

Over enkele weken wil Scheringa aangifte doen tegen de Nederlandsche Bank en DNB-president Nout Wellink zelf. Scheringa: 'Ik beschik over een honderd pagina's dik dossier waaruit blijkt dat er eind 2008 een pact is gesloten om mij en mijn bank kapot te maken.'

Scheringa is gevraagd voor een nieuwe internetbank die de aanval wil openen op de gevestigde financiële orde in Nederland. Hij zegt aanbiedingen van 20 bedrijven te hebben gehad, maar een rol als ceo zoekt hij niet meer, wel als strateeg.

Reacties

Ingelogd als *Naam*
Ik ga akkoord met de spelregels en het privacybeleid van FD.nl
Nog x karakters beschikbaar

Om te kunnen reageren op artikelen dient u ingelogd te zijn.

Inloggen
Wachtwoord vergeten?

Nog geen abonnee? Registreer gratis of bekijk onze abonnementen.

Gratis registreren
  • Gratis 1 week het FD in de bus
  • Gratis 1 week het FD digitaal
  • Gratis 1 week onbeperkt FD.nl