*

Buffett verliest veel met derivatenhandel | Het Financieele Dagblad
Inloggen
E-mailadres
Wachtwoord
Onthoud mij
Inloggen
 
archief

Buffett verliest veel met derivatenhandel

Saturday 06 November 2010, 13:15
update: Friday 01 July 2011, 06:26
Email-a-Friend
Naam ontvanger
E-mail ontvanger
Naam verzender
E-mail verzender
 
14311923.jpg
Het investeringsbedrijf van Warren Buffett, Berkshire Hathaway, heeft zijn nettowinst in het derde kwartaal met 8% zien afnemen. Oorzaak is de handel in derivaten, dat Buffett een verlies van €700 mln opleverde.

De cijfers zijn vrijdagavond door het investeringsvehikel bekendgemaakt. De nettowinst kwam uit op& nbsp;€2,1 mrd, voornamelijk door aanpassingen van de marktwaarde van de derivatenportefeuille.

De operationele winst nam in het derde kwartaalruim wel toe, met 35% tot €1,6 mrd. Vooral de spoorwegmaatschappij Burlington Northern Santa Fe (BNSF) deed het goed,& nbsp;het nettoresultaat verbeterde met €1,59 mrd. Buffett nam het bedrijf in februari over, zijn grootste overname ooit. BNSF droeg voor €500 mln bij aan Berkshire.

Reacties

Ingelogd als *Naam*
Ik ga akkoord met de spelregels en het privacybeleid van FD.nl
Nog x karakters beschikbaar

Om te kunnen reageren op artikelen dient u ingelogd te zijn.

Inloggen
Wachtwoord vergeten?

Nog geen abonnee? Registreer gratis of bekijk onze abonnementen.

Gratis registreren
  • Gratis 1 week het FD in de bus
  • Gratis 1 week het FD digitaal
  • Gratis 1 week onbeperkt FD.nl