De ingreep is een gevolg van het kabinetsvoornemen om in de subsidieregelingen voor onder meer duurzame energie en innovatie te snoeien. Agentschap NL voert jaarlijks voor € 2,5 mrd aan stimuleringsmaatregelen uit voor diverse departementen.
Het personeel is al op de hoogte gesteld. 'Je merkt het ook al', zegt een werknemer. 'Tijdelijke contracten worden niet meer verlengd. Niet leuk, maar het zat eraan te komen.'
De reorganisatie wordt mogelijk morgen besproken bij de begrotingsbehandeling van het ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (EL& amp;I). EL& amp;I is de grootste opdrachtgever van Agentschap NL. Twee derde van de opdrachten die de dienst uitvoert, komt van dit nieuwe ministerie. EL& amp;I draait naar rato op voor de operationele kosten, vooral loonkosten.
Lees meer over innovatie vandaag:
Reacties
Om te kunnen reageren op artikelen dient u ingelogd te zijn.
Nog geen abonnee? Registreer gratis of bekijk onze abonnementen.