Dat schreef de Amerikaanse krant New York Times zondag op zijn website.
Grootbank Goldman Sachs steekt $450 mln in Facebook. Ook Digital Sky Technologies, het mediabedrijf dat voor een derde in handen is van de Russische miljardair Alisher Usmanov, investeert& nbsp;& nbsp;$75 mln. Eerder nam Usmanov, ook eigenaar van voetbalcub Arsenal, een belang van een half miljard dollar in de volgens cijfers van onderzoeksbureau Hitwise bestbezochte website van 2010.
Waarde Facebook
De totale investering waardeert Facebook op $50 mrd. Daarmee streeft de website, uitgedrukt in waarde, Yahoo! En eBay in waarde voorbij. Met het geld wil de sociale netwerksite nieuwe producten en diensten ontwikkelen, personeel inhuren en mogelijk zelfs overnames doen.
De Britse zakenkrant Financial Times schrijft maandag dat Facebook in 2008 een vruchteloze poging heeft gedaan& nbsp;om Twitter over te nemen. Het bod van $500 mln (€376 mln) werd echter afgeslagen. Volgens de krant bood Facebook-ceo Mark Zuckerberg het bedrag in eigen aandelen.
Lees ook:
Reacties
Om te kunnen reageren op artikelen dient u ingelogd te zijn.
Nog geen abonnee? Registreer gratis of bekijk onze abonnementen.