*

Heineken sponsort Olympische Spelen in Londen | Het Financieele Dagblad
Inloggen
E-mailadres
Wachtwoord
Onthoud mij
Inloggen
 
archief

Heineken sponsort Olympische Spelen in Londen

Thursday 03 February 2011, 17:20
update: Tuesday 28 June 2011, 01:50
Email-a-Friend
Naam ontvanger
E-mail ontvanger
Naam verzender
E-mail verzender
 
20841128.jpg
Heineken wordt sponsor en officiële bierleverancier voor de Olympische Spelen van 2012 in Londen.

Dat betekent dat op alle toernooilocaties alleen pils- en cidermerken van Heineken worden geserveerd en reclame van Heineken wordt getoond.

De Amsterdamse brouwer gaf naar verluidt de Britse rivalen Young's en Fuller’s het nakijken. Bij eerdere spelen waren lokale brouwers meestal de officiële leverancier, zoals Molson in Vancouver en Yanjing en Tsingtao in Beijing. Voor die tijd was het Amerikaanse Budweiser van ABInbev regelmatig de bierleverancier.

Holland Heineken House

Wat Heineken betaalt voor het sponsorschap is niet bekendgemaakt. Het bedrijf& nbsp;sponsorde in 2004 de editie in Athene voor $54 mln en organiseert traditioneel& nbsp;bij de spelen feesten in het Holland Heineken House.& nbsp;Heineken is verder sponsor van de voetbalcompetitie Champions League en de Rugby World Cup Tour.

Reacties

Ingelogd als *Naam*
Ik ga akkoord met de spelregels en het privacybeleid van FD.nl
Nog x karakters beschikbaar

Om te kunnen reageren op artikelen dient u ingelogd te zijn.

Inloggen
Wachtwoord vergeten?

Nog geen abonnee? Registreer gratis of bekijk onze abonnementen.

Gratis registreren
  • Gratis 1 week het FD in de bus
  • Gratis 1 week het FD digitaal
  • Gratis 1 week onbeperkt FD.nl