*

Laatste kans | Het Financieele Dagblad
Inloggen
E-mailadres
Wachtwoord
Onthoud mij
Inloggen
 
persoonlijk

Laatste kans

Laatste kans
Saturday 04 February 2012, 00:00
Email-a-Friend
Naam ontvanger
E-mail ontvanger
Naam verzender
E-mail verzender
 

Meer over dit onderwerp

Den Haag Vrijwel de complete top aan Nederlandse art-decogaleries plus enkele deelnemers uit België presenteren dit weekend het mooiste uit hun collecties tijdens de Nationale Art Deco beurs. Het aanbod omvat onder meer glas, aardewerk, sieraden en design.

Tot en met 5 februari, Grote Kerk, aadf.nl

Veldhoven Drumcat is een percussieshow door vrouwen die de techniek van traditioneel Koreaans slagwerk met het moderne geluid van heden combineren. Vele muziekstijlen komen voorbij: van rock, jazz en techno tot latin en zelfs klassiek.

4 februari, 20.15 uur, Theater de Schalm, deschalm.com

Nijmegen Kunstenaar Erik Sep bouwde in Museum het Valkhof een modelstad die met lichte spot de ‘moderne innovatiemaatschappij’ becommentarieert. Zijn miniatuursteden kennen graffiti en verval, maar ook prachtige nieuwbouw.

Tot en met 5 februari, Museum het Valkhof, museumhetvalkhof.nl

Art Deco beurs, Den Haag.