Unilever heeft een bod uitgebracht op de Amerikaanse maker van shampoo Vogue International, bekend van het merk OGX. Dat meldt persbureau Reuters op basis van anonieme bronnen.
Ook Henkel en L'Oréal zouden interesse hebben in Vogue, dat volgens bronnen tussen de $2,5 mrd en $3 mrd waard zou zijn. Investeringsmaatschappij Carlyle heeft een belang van 49% in het concern dat een bedrijfsresultaat van zo’n $150 mln heeft.
Unilever laat in een reactie weten niet in te gaan op marktgeruchten.
Vogue is opgericht in 1987 door topman Todd Christopher en maakt haar- en lichaamsproducten. Unilever, Vogue en L’Oréal waren niet direct bereikbaar voor commentaar en Henkel en Carlyle weigerden commentaar te geven, aldus Reuters.
Henkel, maker van onder meer Schwarzkopf shampoo, wilde vorig jaar al de haardivisie Wella van Procter & Gamble kopen. Maar Coty ging er toen met de buit vandoor.
Unilever heeft al merken als Dove, Suave en TRESemmé in de stal, terwijl L’Oréal shampoos onder eigen merk verkoopt.